Tire Resimleri,İzmir Tire İlçe resimleri,Tire Fotoğrafları,fotoları


toplamda 798 defa görüntülenmiş.

Büyük Resim:
Tam Boyut: Tire Resimleri,İzmir Tire İlçe resimleri,Tire Fotoğrafları,fotoları
Resim Sayfasi: Tire Resimleri,İzmir Tire İlçe resimleri,Tire Fotoğrafları,fotoları

Yukaridaki Tire Resimleri,İzmir Tire İlçe resimleri,Tire Fotoğrafları,fotoları resmini bilgisayarinizda kullanabilmek icin, Resmin üzerine sag tiklayip "Farkli kaydet" diyerek Bilgisayariniza alabilirsiniz.
Yada bilgisayarinizin arkafontu olarak kullanmak icin yine resme sag tiklayip "Masa üstü arkaplani olarak ayarla" yapmaniz yeterlidir.
 • Bu Resmi Facebook'ta Herkesle Paylaş
 • 23 thoughts on “Tire Resimleri,İzmir Tire İlçe resimleri,Tire Fotoğrafları,fotoları

  1. TİRE İÇİN NE DİYEBİLİRİMKİ MUHTEŞEM BİR YER MAVİ & YEŞİL’İN BİRLEŞTİĞİ YER. GİDERSENİZ KAPLANADA GİDİN GÖRÜN MUHTEŞEM KAPLAN’DAN TİREYİ SEYREDİN…SEYRETMEYE DOYAMASSINIZ…BEN DOYAMADIM KEŞKE ORDA YAŞASAM …BEN ÇOK SEVDİĞİM BİR DOSTUMUN SAYESİNDE GİTTİM GÖRDÜM…

  2. benim sevdiğim kız aşkım tireli bu yüzden tireye hayranım aşkımın kenti tahmin ediyorum ki orasıda aşkım gibi güzelllll:):):):):)

  3. biliorm bsra (razie ) sen anlattın zaten gerektiği kdr bnseni çok sewiorm bilon deme ??

  4. tire güzel tabi ama abartıldıgı kadar da degil kücük sirin bi kasaba alttarafı. kafa dinlemeye bire birrrrr

  5. gençliğimin şehri 20 yıl oldu görmedim.gitmek ve görmek için de bir sebeb kalmadı.ama gideceklere tavsiyem eğer memursanız yerleşin derim daha güzel bir yer türkiyede bulamazsınız.bu kadar net nasıl konuşuyorum derseniz bayrağımızın dalgalandığı hemen hemen her yerde görev (55 İL VE BİRÇOK İLÇE)yaptım ama TİRE GİBİSİ YOK.

  6. Gerçekten gezilip görülmesi gereken yer tire ben her sene gidiyorum ama daha doyamadım özellikle kaplandan manzarasına aşıgım top tepesi kaplanı dere kahvesi çok güzel gezin görün derim

  7. benim dedem tireden gelip izmire tasınmıslar o yüzden hic görmedim merak ediyorum bu fotoları baylasanlara tesekkür ederim

  8. cokyere gittim ama tire kadargüzelmoder bir yer gör medim ama köyleride güzel engüzelide yeni oba köyü

  9. mrb herkese ben tireliyim ama suan artvındeyım unıversıte okuyorum memleketımden cok uzaktayım dogup buyudugum yerı cok ozledım ama 24 gun sonra memleketımdeyım evımdeyım :) ımkanı fırsatı olan varsa gıtsın gorsun tıreyı ben 21 yıldır ordaydım bı an once kurtulsam dıyordum ama ozlnıyo be ne antalya ne ankara ne de istanbul tıre hepsınden guzel selamlar.. :)

  10. Ben kuzey egeliyim,ama Tire taraflarını ( Selçuk) çok seviyorum. Antalya vs yanında zayıf kalır. Orada görev yapan SHU Ömür beye de buradan selamlarımı iletiyorum.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>