Nilüfer Resimleri,Bursa Nilüfer İlçe resimleri,Nilüfer Fotoğrafları,fotoları


toplamda 165 defa görüntülenmiş.

Büyük Resim:
Tam Boyut: Nilüfer Resimleri,Bursa Nilüfer İlçe resimleri,Nilüfer Fotoğrafları,fotoları
Resim Sayfasi: Nilüfer Resimleri,Bursa Nilüfer İlçe resimleri,Nilüfer Fotoğrafları,fotoları

Yukaridaki Nilüfer Resimleri,Bursa Nilüfer İlçe resimleri,Nilüfer Fotoğrafları,fotoları resmini bilgisayarinizda kullanabilmek icin, Resmin üzerine sag tiklayip "Farkli kaydet" diyerek Bilgisayariniza alabilirsiniz.
Yada bilgisayarinizin arkafontu olarak kullanmak icin yine resme sag tiklayip "Masa üstü arkaplani olarak ayarla" yapmaniz yeterlidir.
  • Bu Resmi Facebook'ta Herkesle Paylaş
  • 2 thoughts on “Nilüfer Resimleri,Bursa Nilüfer İlçe resimleri,Nilüfer Fotoğrafları,fotoları

    1. ben bursa da 20 sene uzerınde yaşıyorum tek şunu anlamadım Yıldırım ve Nülüfer arasında Çok Degişik Fark var. Neden bu Yıldırım bölgesi Nülüfer Kadar güsel olmuyo Neden batı tarafına gülselleşiyoo neden Yıldırım bölgesi Nilüfer Gibi olmuyoo ??? bursa nın paşaları buna cvp verin Yıldırım Gercekten Varoş bir yer bunu unutmayın. Nilifer belediyesine cokcok tşkr ederim. Bana bir dışardan gelen bir insan dediki bursa nın merkesi neresi bende dedim Nilüfer walla öle dedim Ben nilüferi cok seviyorum.inş bana da kısmet olur nilufer. bu Yıldırımdan kurtulmak istiyorum.

    Bir Cevap Yazın

    E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>